• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Yüklü Kamyonet Çekici | Demiroğulları Kurtarmacılık

Yüklü Kamyonet Çekici

Yüklü Kamyonet Çekici

Yüklü Kamyonet Çekici

Nakliyat firmalarının yoğun olarak çalıştığı taşımacılık sektöründe kullanılan araçlar kamyonlar ve tırlar olmaktadır. Evden Eve Nakliyat, Şehirlerarası yük ve eşya taşıma ya da inşaat gibi akla gelebilecek birçok sektörde genellikle kamyon ve tırlar ile uzun yol yapılmaktadır. Üstelik bu kamyon ya da tırlar yüklü ve oldukça ağır olmaktadır. Seyir halindeyken, yüklü kamyon ile yolda kalmak, ulaşmanız gereken yere zamanında varamamak anlamına gelecektir. Bu durumdan en kısa sürede kurtulmadığınız sürece de size zaman ve bekli de maliyet kaybı yaşatacaktır.

Demiroğlulları Kurtarmacılık uzun yıllardır çekici, oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri veren köklü ve başarılı bir firmadır. Hizmetlerini Bursa ili ve çevresinde vermekte olan firmamız, bu civarda yolda kalmış olan araçlarınıza en kısa sürede ulaşmaktadır.

Yüklü Kamyonet Çekici hizmeti de sunan Demiroğlulları Kurtarmacılık, yardım çağrınızı alır almaz uzman personelleri ve en uygun aracı ile bulunduğunuz konuma ulaşacaktır.

Firmamızın hizmetleri Yüklü Kamyonet Çekici ile sınırlı değildir. Tüm marka, model ve ebatlarda araçlarınız için 7/24 çekici hizmeti verilmektedir.

Demiroğulları Kurtarmacılık; uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli hizmetler sunan ve her koşulda sizi güler yüzleri ile karşılayan personelleri bulunan profesyonel bir firmadır. Yeni ya da eski fark etmez. Aracınız her an yolda kalabilir.

Siz neredeyseniz Demiroğulları Kurtarmacılık en kısa sürede oradadır.