• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Tekne Nakliye | Demiroğulları Kurtarmacılık

Tekne Nakliye

Tekne Nakliye

Tekne Nakliye

Tekne Nakliye işlemi sırasında dikkat edilmesi ve hassasiyet gösterilmesi gereken en önemli şey, nakliye işleminin gerçekleşeceği süreç boyunca herhangi bir aksaklık yaşanmaması ve nakliyesi yapılan teknenin hasar görmemesidir.

Tekne nakliye işlemi sırasında yaşanabilecek olası aksaklıkları öngörebilecek ve engelleyebilecek profesyonel bir ekipten destek almakta fayda vardır. O an maliyeti biraz yüksek gelse de teknenin transferi sırasında yaşanacak en ufak bir tecrübesizlik ile tekneniz hasar alabilir, bu da size çok daha maliyetli olabilir.

Tekne nakliye işlemi; kış mevsiminde deniz ile ilişkisi kalmayan ancak yaz mevsimi yaklaşırken tekrar denize indirilecek olan tekne ve diğer deniz taşıtlarının transferi işlemidir. Tekne nakliye işlemi planlanırken; güzergah çizilmesi, teknenin hangi araç ile transfer edileceğinin organize edilmesi ve transfer süreci boyunca oluşabilecek tüm durumların ön görülerek dikkatle sürecin yönetilmesi gerekmektedir.

Tekne nakliye fiyatları ile ilgili standart ücret tarifeleri bulunmakta olup, taşınacak teknenin ebatları, gidilecek güzergahın uzunluğu gibi faktörler de fiyatlarda belirleyici etken olarak rol oynamaktadır.

Demiroğlulları Taşımacılık olarak profesyonel Tekne Nakliye hizmeti sağlamaktayız. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti hangi firmadan alabilirim diye araştırıyorsanız kısa bir süre içinde bize ulaşacaksınız demektir. Tekne Nakliye ve diğer hizmetlerimiz için memnuniyetle 7/24 hizmetinizdeyiz.