• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Otobüs Çekici | Demiroğulları Kurtarmacılık

Otobüs Çekici

Otobüs Çekici

Otobüs Çekici

Çekici hizmetleri, araçlarda meydana gelebilecek arızalardan kaynaklı aracın yolda kalma durumu ya da kazaya karışması halinde hareket edememesi nedeni ile oluşabilecek ihtiyaçlarda kullanılmaktadır.

Demiroğulları Kurtarmacılık yıllardır çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Otobüs çekici ihtiyacınızda da aradığınız güven ve pratik çözüm önerileri Demiroğulları Kurtarmacılık bünyesinde mevcuttur.

Şehir içi ya da şehirlerarası yolcu taşımacılığında üstlenilmiş olan sorumluluk çok büyüktür. Seyir halindeyken sürücüsü olduğunuz otobüsün yolda kalması yolcular arasında panik yaratabilir ve bu durumu doğru yönetmek size düşecektir. Öncelikle aracın ve yolcuların güvenliğini sağlamalı ardından da yol yardım talebinde bulunmalısınız. Otobüs çekici araçlarımızın sürücüleri ve teknik ekibi konu hakkında eğitimli ve deneyim sahibi çalışanlardır.

Yardım çağrınız firmamıza ulaştığında en kısa sürede ekibimiz konumunuza ulaşacaktır. Güven, kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve etkili çözümler ile her zaman en büyük desteğiniz olan Demiroğulları Kurtarmacılık, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile sektöre öncülük etmektedir.

Otobüs çekici hizmeti hakkında bilgi almak, fiyatlandırma talep etmek ve otobüs çekici talep etmek için bizi günün 24 saati dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.