• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Uludağ Çekici | Demiroğulları Kurtarmacılık

Uludağ Çekici

Uludağ Çekici

Uludağ Çekici

Aracınız ile yol giderken birden arıza mı yaptı? Ne olduğunu anlayamadınız ama aracınız çalışmıyor mu? Hemen Demiroğulları Kurtarmarcılık profesyonel çekici ekibinden yardım isteyin ve bekleyin. En kısa sürede ekibimiz en uygun araç ile yanınıza ulaşacak ve sizi en yakın servise güvenle götürecektir.

Günümüzde özel araçlarımızı toplu taşıma araçlarına oranla daha fazla kullanmaktayız. Ancak kullanım oranı arttıkça arıza yapma ihtimal de aynı oranda artan araçlarımız bizi her an yolda bırakabilmektedir. Son teknoloji araçlar eski araçlara göre daha farklı arızalar yapmakta ve beyinli dediğimiz bu yeni model araçlar yolda kaldığında tekrar çalışmama ihtimali de daha fazla olmaktadır. Bazen aracı yolun kenarına bile çekmek mümkün olamamaktadır. Böyle durumlarda aracın yolda kaldığını diğer araçlara gösterecek şekilde gerekli güvenlik önlemleri alınarak çekici firmadan destek istenmelidir.

Yılların deneyimi ile Demiroğlulları Kurtrmacılık, Uludağ Çekici hizmeti ile dakikalar içinde yanınızda olacaktır. Profesyonel hizmet nasıl olur diyorsanız başka firma aramayın. Ekibimiz sizi en doğru şekilde yönlendirecek ve aracınızı dilediğiniz adrese ulaştıracaktır.

Uludağ Çekici çalışanları 7/24 hizmetinizde olup, talebinizi aldıkları an konumuzu belirleyerek yola çıkarlar. Size ulaşana kadar irtibatta kalan uzman çalışanlarımız, aracınızı çekici aracına yüklerken de özen gösterirler.

Demiroğulları Kurtarmacılık hakkında bilgi almak, Uludağ Çekici ve diğer hizmet bölgelerimizi incelemek isterseniz web sayfamıza göz gezdirebilir ya da bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz