• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Minibüs Çekici | Demiroğulları Kurtarmacılık

Minibüs Çekici

Minibüs Çekici

Minibüs Çekici

Trafikte araç arızalanması mümkün bir durumdur. Minibüs ile tüm gün yolda olan sürücüler her an bir araç arızası ile karşılaşabilirler. Aracınızın yolda kalması durumunda acil olarak yardımınıza gelebilecek profesyonel bir ekibe ihtiyacınız olacaktır.

Minibüs çekici, binek otomobil çekici, tekne nakliye, kamyon ve otobüs çekme, yol yardım gibi konularda hizmet veren Demiroğulları Kurtarmacılık, profesyonel hizmet kalitesi ile her zaman tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Minibüs çekici hizmetinde, aracınızı çekici aracına alacak olan ekip işinin ehli çalışanlardan oluşmalıdır. Aracınız çekiciye taşınırken herhangi bir zarar görmemesi için büyük özen gösterilmelidir. Mesleği gereği zamanının büyük kısmını yolda geçiren sürücüler, olası araç arızalarını ön görebilmeli ve güvenilir bir çekici telefon numarasını her zaman yanlarında bulundurulmalıdırlar. Çekici firması araştırırken; çekici araçların donanımına, şirketin kurumsallığına, ekibin bilgi ve deneyimine dikkat edilmelidir.

Bursa ili, ilçeleri ve yakın çevresinde minibüsünüz ile yolda kalırsanız endişelenmeyin. Demiroğulları Kurtarmacılık firması Minibüs Çekici hizmeti ile en kısa sürede aracınızın yanında olacaktır.

Demiroğulları Kurtarmacılık, güvenilir çekici hizmeti denince ilk akla gelen firmadır ve 7/24 hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, ekibimize telefon ile ulaşabilirsiniz.