• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Hakkımızda | Demiroğulları Kurtarmacılık

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Demiroğulları Kurtarmacılık olarak kurulduğumuz günden bu güne geniş araç filomuza dahil ettiğimiz https://www.cekicibursa.com.tr/ ve son teknoloji ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Şehir içi ve şehirlerarası oto kurtarma konusunda gerçekleştirdiğimiz yenilikçi çalışmalarımız ile sektöre öncülük etmekteyiz. Müşteri Memnuniyeti konusunda duyduğumuz hassasiyet ile çıktığımız yolda güvenle ilerlemeyi ilke edindik.


Yolda kalmak bir son ya da bir sorun değildir. Nerede kalırsanız bir telefonunuzla biz hemen oradayız. Günü mutlu bitirdiğinizi görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.


15 yılı aşkın süredir yol yardım ve oto kurtarma hizmetleri sunmaktan duyduğumuz onuru siz değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerine borçluyuz. 


Deneyimlerimizden yola çıkarak ve profesyonel çalışanlarımızın üstün performansları ile tamamlanan her projemiz sektörde fark yaratmaktadır.


Amacımız, herhangi bir sebeple araçları yolda kalmış olan kişilere en hızlı sürede ulaşarak bulunduğu durumdan bir an evvel kurtulmalarını sağlamaktır.


Kendini sürekli yenileyen ekibimiz, her zaman sizlere yardımcı olabilmek adına 7 gün 24 saat var güçleriyle çalışmaktadır.


Demiroğulları Kurtarmacılık varsa yolda kalmazsınız..


Hakkımızda