• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Bursa Otoban Araç Kurtarma | Demiroğulları Kurtarmacılık

Bursa Otoban Araç Kurtarma

Bursa Otoban Araç Kurtarma

Bursa Otoban Araç Kurtarma

Uzun yıllardır sektörde başarılı çalışmaları ile adını duyurmuş olan Demiroğulları Kurtarmacılık, Bursa bölgesinde de çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri vermektedir. Özel aracınız ile herhangi bir yerde yolda kalmak sıkıntılı bir durumdur. Ancak seyahat ederken mekanik aksam kaynaklı, yol bozukluğu kaynaklı arızalar meydana gelebilir ya da kazaya karışarak aracın hareket kabiliyetini kaybetmesi söz konusu olabilir. Böyle durumlarda ilk yapmanız gereken, aracınızın ve varsa içindeki yolcuların güvenliğini sağlamak ve size en kısa sürede ulaşabilecek bir çekici bulmaktır.

İşte tam da bu noktada Demiroğulları Kurtarmacılık oto kurtarma ekibi hızla aracınızın olduğu yere ulaşacak ve sizi en yakın servise ya da tamirciye güvenle ulaştıracaktır. Bursa Otoban araç kurtarma hizmeti ile güvenilir ve hızlı bir çekici deneyimi yaşayacak, üstelik bu kaliteli hizmeti en uygun fiyata almış olacaksınız.

Demiroğulları Kurtarmacılık yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi olan, karşılıklı güven ilkesini benimsemiş ve ekonomik fiyat politikasından taviz vermeyen kurumsal bir firmadır. Firmamız Bursa ili, ilçeleri ve civar bölgesinde 7/24 hizmetinizdedir. Bursa Otoban Araç Kurtarma hizmetimiz ile aracınızın istediğiniz yere ulaştırılması hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Firmamız hakkında bilgi edinmek, hizmet bölgelerimizi öğrenmek ve yardım talep etmek için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Ayrıca web sayfamızdan da detaylı bilgi alabilirsiniz.