• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Forklift Nakliye | Demiroğulları Kurtarmacılık

Forklift Nakliye

Forklift Nakliye

Forklift Nakliye

Forklift, insan gücü ile taşınamayacak ağırlıkta olan yüklerin, bir yerden başka bir yere taşınmasını kolaylaştıran bir iş makinesidir. Çekici, kurtarıcı ve yol yardım kadar önemli olan forklift nakliye hizmetini profesyonel ve konusunda deneyimli bir firmadan almakta fayda vardır.

Demiroğulları Kurtarmacılık olarak, işletmenize ait olan ya da kiralama yapılmış olan forkliftin bulunduğu konumdan özel araçlarımız ile alınması ve istediğiniz konuma teslim edilmesini sağlıyoruz. Şehir içi ya da şehirlerarası ayırt etmeksizin uygun fiyatlarla forklift nakliyesi yaptırmak için uzman ekibimizi arayarak ihtiyacınız olan gün, tarih, saat ve yeri belirterek randevu alabilirsiniz.

Demiroğulları Kurtarmacılık ekibi alternatif çözüm önerileri ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Uzun yılardır sektörde yer alan firmamız, aldığı her işi layıkıyla yerine getirmiş ve hizmet kalitesi ile sektörde fark yaratmıştır. Aracınızın güvenle transfer edilmesi ve herhangi bir hasar almadan ulaşması gereken yere teslim edilmesi için nitelikli çalışanlarımız özenli bir planlama yapmakta ve işlem süreci boyunca hassasiyetle görevlerini yerine getirmektedirler.

Günün sonunda karşılıklı memnuniyet için Demiroğulları Kurtarmacılık firmasını seçin. İçiniz rahat, aracınız güvende olsun.