• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Ağır Ticari Taşıma | Demiroğulları Kurtarmacılık

Ağır Ticari Taşıma

Ağır Ticari Taşıma

Ağır Ticari Taşıma

Seyir halindeyken aracınızda beklenmedik mekanik ya da teknik sorunlar oluşabilir. Yoldan kaynaklı farklı sebepler de aracınızda ani arızalanma meydana getirebilir. Ağır ticari aracınızla uzun yol giderken ya da şehir içi seyahatlerde ummadığınız yer ve zamanda aracınız bozulabilir veya kazaya karışabilir. Bu ve bunun gibi durumlarda aracınız için ağır ticari taşıma hizmeti kullanmanız gerekecektir.

Demiroğulları Kurtarmacılık olarak verdiğimiz ağır ticari taşıma hizmeti ile siz değerli müşterilerimizi Bursa ve çevresinde de yalnız bırakmıyor, aradığınız an hızla yardımınıza koşuyoruz. Konusunda eğitimli uzman personelimiz, son teknoloji kurtarma araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşıyor ve içinde bulunduğunuz tatsız durumdan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Demiroğulları Kurtarmacılık olarak müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan taviz vermiyor, her işlemde mutlu müşteri ağımıza bir yenisini ekliyoruz. Kullandığınız araç yeni diye güvenmeyin. Aracınız ister yeni olsun, ister eski her an her yerde arıza yapabilme ihtimali vardır. Ağır Ticari Taşıma ihtiyaçları için ilk akla gelen firmalardan biri olan Demiroğulları Kurtarmacılık, her zaman müşterisinin yanındadır.

Demiroğulları Kurtarmacılık ekibini günün her anında gönül rahatlığıyla arayabilir ve kurtarıcı talep edebilirsiniz. Donanımlı araçlarımız ve nitelikli çalışanlarımızla en büyük hedefimiz yolda kalan aracınızı en hızlı şekilde kurtarmaktır. 10 yılı aşkın tecrübesi ile Ağır Ticari Taşıma işinde 7/24 hizmet veren firmamız sektördeki yenilikleri yakından takip ederek her geçen gün gelişmeye devam eder.

Demiroğulları Kurtarmacılık ile yolda kalmazsınız. Bize güvenin, gerisini merak etmeyin.