• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Manlift (Makaslı Platform) Nakliye | Demiroğulları Kurtarmacılık

Manlift (Makaslı Platform) Nakliye

  • Anasayfa
  • Manlift (Makaslı Platform) Nakliye
Manlift (Makaslı Platform) Nakliye

Manlift (Makaslı Platform) Nakliye

Manlift, makaslı platforma sahip bir taşıma aracıdır. Akülü veya dizel yakıt ile çalışmaktadır. Yapılacak iş ve kullanılacak alana göre en uygun olan Manlift aracı tercih edilmelidir. Manlift satın alma ya da kiralama yapmadan önce işin detayları belirlenmelidir. Makaslı platform aracı yani Manlift 8 – 22 metre arasında yükselebilmektedir. Genişliği ise 1 – 15 metre arasında değişmektedir. Manlift, hareketli iskele görevi görerek istenilen ürünlerin taşınmasını kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır. Manlift kullanımı oldukça dikkat gerektirmektedir. Zamandan ve maliyetten tasarruf etmek isteyen işletmelerin tercih ettiği bu araçların nakliyesi de büyük hassasiyet gerektirmektedir.

Güvenli ve hızlı teslimat özelliği ile adını sektörde duyurmuş olan Demiroğlulları Taşımacılık, Manlift nakliye ihtiyaçlarınızda da yanınızdadır. Bursa bölgesinde Manlift nakliye talepleriniz için başka çözüm ortağı aramayın.

Makaslı Platform Nakliye denince akla ilk gelen ve hizmet kalitesi ile tanınan firmamız, bir telefonunuz ile size destek olacaktır. 7/24 hizmet veren Demiroğulları Kurtarmacılık, uzman kadrosu ile Manlift Nakliye hizmeti alırken profesyonel bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için telefonlarımız günün her saati açık, web sitemiz her zaman günceldir.