• 05337379361
  • Alaaddinbey mahallesi 624. Sokak mese 5 iş merkezi no 26/E14 - Nilüfer / Bursa

Telefon

05337379361

Ağır Vasıta Çekici | Demiroğulları Kurtarmacılık

Ağır Vasıta Çekici

Ağır Vasıta Çekici

Ağır Vasıta Çekici

Ağır Vasıta Taşıma, herhangi bir sebepten dolayı yolda kalan ağır vasıta aracınızı çekici aracılı ile bulunduğunuz yerden başka bir yere ulaştırma işlemidir. Ağır vasıta aracınızla seyahat halindeyken aracınız beklenmedik bir durumla karşılaşarak arıza yapabilir ya da park halindeyken tekrar çalışmayabilir. Böyle durumlarda aracınızın bulunduğu noktadan kaldırılması ve servise götürülmesi gerekir. Aracınız çalışmıyor olduğundan bu işlemi oto çekici ile yaptırmanız gerekecektir.

Oto Çekici ya da araç kurtarıcılar arızalı ya da kazaya karışmış olan araçları servise götürmek için kullanılan özel araçlardır. Oto çekiciler kayar kasa, sabit kasa, ahtapot çekici, vinçli çekici, ağır vasıta çekici, 4x4 çekici gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Demiroğulları Kurtarmacılık olarak yolda kalan tüm araç modelleriniz için çekici ve yol yardım hizmeti sunmaktayız. Ağır vasıta taşıma konusunda da uzman olan ekibimiz Bursa bölgesi ve civarında yolda kalan ağır vasıta aracınızı profesyonel bir şekilde en yakın servise ulaştırmaktadır.

Demiroğulları Kurtarmacılık, Ağır Vasıta Taşıma hizmetini güvenilir ve uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerimiz ve hizmet bölgelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.